Florencia Bertotti KS

Bienvenidos a Todos en foro de Florencia Bertotti KS
 
HomePortaliGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 si jeni ndjer..?

Go down 
AuthorMessage
~Angel~
Top poster
Top poster
avatar

Numri i postimeve : 103
Join date : 2009-08-05

PostSubject: si jeni ndjer..?   Wed Aug 05, 2009 9:55 am

si jeni ndier kur ka fillu flori???kur ka vdek fede si jeni ndier ???dhe kur ka perfundu qfar keni ndier .....si dhe kur flori e max kan qen bashk si keni qen??? Question
Back to top Go down
View user profile
DreFxS
Admin
avatar

Numri i postimeve : 102
Join date : 2009-01-28

PostSubject: Re: si jeni ndjer..?   Wed Aug 05, 2009 9:58 am

nuk e di ne fillim nuk e kom dit qe kam mu shoqeru shum me ket serial ..kur ka vdek fede shum keq ..kur ka ardh maxi ne fillim xheloze .. ku ka perfundu e gezuar 50% e trishtuar 50%..

Per maxin ne fillim kam qene xheleze pasi qe me vike keq per feden dhe pse maxi shoqerohej me delfinen ..

_________________
Back to top Go down
View user profile http://florenciabertotti.forum8.biz
~Angel~
Top poster
Top poster
avatar

Numri i postimeve : 103
Join date : 2009-08-05

PostSubject: Re: si jeni ndjer..?   Wed Aug 05, 2009 10:00 am

ne te gjitha jam ndjer mire

veq kur ka vdek fede jo bash mire zepse ka qene shume e merzitur...pastaj ka qene FELIZES flower
Back to top Go down
View user profile
DreFxS
Admin
avatar

Numri i postimeve : 102
Join date : 2009-01-28

PostSubject: Re: si jeni ndjer..?   Wed Aug 05, 2009 10:01 am

me kujtohet flori ...kur qante ...eshte e paraqitur te kenga un enorme dragon

_________________
Back to top Go down
View user profile http://florenciabertotti.forum8.biz
~Angel~
Top poster
Top poster
avatar

Numri i postimeve : 103
Join date : 2009-08-05

PostSubject: Re: si jeni ndjer..?   Wed Aug 05, 2009 10:40 am

po ozot po e bukur u doke qatu
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: si jeni ndjer..?   

Back to top Go down
 
si jeni ndjer..?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Florencia Bertotti KS  :: Florencia Bertotti :: Floricienta-
Jump to: